O nas

Kim jesteśmy?

W branży budowlanej działamy już od ponad 30 lat. W naszej firmie razem pracują dwa pokolenia, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i nowymi pomysłami. Hurtownia budowlana, którą nabyliśmy w 2021 roku, jest z Państwem od ponad dwóch dekad.

Cieszymy się, że dalej możemy ją rozwijać i być blisko naszej lokalnej społeczności. Staramy się zapewnić różnorodne materiały budowlane i narzędzia, które będą potrzebne zarówno do małych prac remontowych, jak i dużych konstrukcji wznoszonych w okolicy.

Spełniamy wymagania

Działamy lokalnie, aby każdy mieszkaniec naszej okolicy mógł w naszej hurtowni znaleźć odpowiednie produkty do zrealizowania swojego przedsięwzięcia. Nasze miasto szybko się rozwija, dlatego wspieramy również firmy budowlane, które wznoszą domy jednorodzinne, jak i całe osiedla. Zapewniamy produkty renomowanych marek, które świetnie sprawdzą się do remontu mieszkania, ale i będą potrzebne na placu budowy.

Doradzamy w fachowy sposób, każdemu klientowi. Doskonale wiemy, jak trudno jest zrobić zakupy materiałów budowlanych, mając tak ogromny wybór produktów. Razem możemy wybrać wyposażenie, które będzie potrzebne, funkcjonalne i ładne. Nasz zespół tworzą osoby, które doskonale znają się na remontach, budowie od podstaw, jak i inwestycjach o szerokim zakresie prac remontowo — budowlanych. Dlatego z całą pewnością, możemy doradzić, co wybrać, gdy ta porada jest potrzebna.

Co nas odróżnia od innych hurtowni?

Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia na współpracę z lokalnymi klientami. Dzielimy się naszą bogatą wiedzą techniczną i praktyczną, która została poparta doświadczeniem dwóch pokoleń. Nasza hurtownia budowlana w Gdyni, jest miejscem, które znane jest od ponad 20 lat. Z przyjemnością kontynuujemy jej działalność i zapewniamy naszym klientom:

Doświadczenie

Z

Wysoką jakość

Niezawodność

Komfort zakupów

Doradzamy zarówno klientom indywidualnym, jak i dobieramy ofertę dla partnerów biznesowych. Nasze produkty zawsze pochodzą od renomowanych producentów. Staramy się być niezawodni i zapewniać każdej osobie komfort zakupów. Świadczymy również usługi transportowe, które ułatwią zakupy. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Gdyni na ulicy Gradowej 4!